Історія університету

     cropped-IMG_81191.jpg           Приватний вищий навчальний заклад «Нікопольський економічний університет» — це сучасний навчально-науковий комплекс з розвиненою матеріально-технічною базою і соціальною інфраструктурою, єдиний самостійний вищий навчальний заклад в Нікопольському регіоні, ліцензований і акредитований Міністерством освіти і науки України. Сьогодні університет готує фахівців з таких напрямів підготовки: «Менеджмент», «Маркетинг», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування.

x_6e15ac83

x_0fc76035
За короткий час навчальний заклад досяг значних успіхів: здобув визнання і став дипломантом Міжнародного відкритого Рейтингу популярності та якості «Золота фортуна», ім’я ректора внесено до «Золотої книги ділової еліти України». Колектив навчального закладу неодноразово нагороджувався грамотами Міністерства освіти і науки України, Академії економічних наук України за активне впровадження в педагогічний процес новітніх навчальних технологій. Університет сьогодні — член Міжнародної кадрової академії, Міжнародного консорціуму з удосконалення менеджмент-освіти,. Міжнародної асоціації з розвитку менеджмент-освіти в Центральній та Східній Європі. Студенти мають право навчатися та проходити практику в Польщі, Туреччині, Великобританії.
У 2012 році Університет отримав диплом на Всеукраїнському конкурсі «Суспільне визнання» за відданість своїй справі.

53
Вся діяльність колективу університету, ректорату, деканату і кафедр спрямована на успішну реалізацію Конституції України, законів України «Про освіту”, „Про вищу освіту”, «Про мови”, Державної програми «Освіта”, «Україна ХХI століття», орієнтується на досягнення в питаннях підготовки фахівців рівня міжнародних світових стандартів освіти.

               В структурі університету створені підрозділи, які забезпечують організацію і підтримку процесу навчання: крім деканату і кафедр існують навчально-методичний, навчально-виховний відділи, відділи практики та комп’ютерної підтримки навчально-виховного процесу, видавничий відділ, проблемна лабораторія з дослідження ринкової інфраструктури, бізнес-центр.

            В університеті стали традиційними проведення Днів відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів, предметних олімпіад, спільних свят і конкурсів для студентів НЕУ та старшокласників міста. Щороку чітко планується рекламна кампанія в засобах масової інформації міста та регіону. Для абітурієнтів виготовляються проспекти і буклети з інформацією про умови прийому та особливості навчання в НЕУ. Університет бере активну участь у заходах спільно із центром зайнятості населення та службою соціального захисту молоді в рамках кампанії «Ярмарок зайнятості молоді”.
Крім регіональних заходів, НЕУ бере активну участь у різноманітних Всеукраїнських та міжнародних виставках, нарадах, конференціях, що забезпечує зростання інтересу до університету у абітурієнтів та студентів з інших регіонів України. Якщо в перші роки існування закладу до університету вступали переважно жителі міста Нікополя, то зараз значно зросла кількість вступників з міст Марганця, Орджонікідзе, Енергодара та сільських населених пунктів Дніпропетровської, Запорізької і Херсонської областей.