Запрошуємо на навчання до нашого університету

Вітаємо всіх абітурієнтів та запрошуємо на навчання до нашого університету

Валерій Олексійович Онищук – ректор ПВНЗ «Нікопольський економічний університет»

«Правильний вибір професії це запорука формування успішної особистості»

ПВНЗ «Нікопольський економічний університет» це сучасний вищий навчальний заклад, що прагне максимально задовільнити потребу в якісних освітніх послугах.

ЗАПРОШУЄМО ВАС НА НАВЧАННЯ

Для здобуття освітнього ступеня бакалавр та магістр за спеціальностями:

• Менеджмент
  • Облік і оподаткування
  • Маркетинг
  • Фінанси, банківська справа та страхування

Ми маємо для Вас ще одну цікаву пропозицію:

ВСТУП БЕЗ ЗНО!!!

ПВНЗ «Нікопольський економічний університет»  запрошує абітурієнтів на вступ без ЗНО  на спільну Польсько-Українську освітню програму Варшавського університету менеджменту (Варшава, Польща) та ПВНЗ «Нікопольський економічний університет». Сертифікат ЗНО для вступу до ВУМ не потрібен! Зарахування відбувається на основі атестату про повну загальну середню освіту, або диплому про вищу освіту (для магістрів) та за результатами співбесіди.

ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2020 РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ

З 5 серпня 2020 року для здобуття освітнього рівня магістр

З 13 серпня 2020 року для здобуття освітнього рівня бакалавр.

Наш університет чекає на вас і спрямовує всю свою діяльність на допомогу в здобутті майбутньої професії

МИ ЧЕКАЄМО САМЕ ЗАРАЗ І САМЕ НА ВАС!!!

За додатковою інформацією Ви можете звернутися за адресою: м. Нікополь, вул. Запорізька 31, тел: (095) 720-07-41, (050) 628-04-56, (066)123-70-29