Вища освіта в твоєму місті

ВИЩА ОСВІТА В ТВОЄМУ МІСТІ!!!

ПВНЗ «Нікопольський економічний університет» це сучасний вищий навчальний заклад, що прагне максимально задовольнити потребу в якісних освітніх ослугах.

Щоб вища освіта стала доступною і зручною ми підготували для вас потужну, власну матеріально-технічну та інформаційну базу, навчальний процес забезпечено високо кваліфікаційним професорсько-викладацьким складом, доступна плата за навчання, а головне вступна кампанія триває три рази на рік.

Перша  вступна кампанія 2020 триватиме з 9 березня по 14 квітня.

ПВНЗ «Нікопольський економічний університет» оголошує прийом на заочну форму навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного ступеня «бакалавр» та «магістр» за спеціальностями: «Менеджмент» та «Облік і оподаткування».

Ви маєте гарну нагоду отримати високоякісну освіту, не відриваючись від основного місця роботи або навчання!!!

• Якщо Ви маєте диплом молодшого спеціаліста, то ви маєте змогу продовжити навчання за спеціальностями, що пропонуються. Вас буде зараховано на ІІ-ІІІ курс Нікопольського економічного університету.
  • Якщо Ви вже були студентом нашого або іншого ВУЗУ і не закінчили його – Ви маєте право повернутися до навчання. Для здобуття освітнього ступеня «бакалавр» на основі академічної довідки з іншого ВНЗ вас буде зараховано на відповідний курс.
  • Якщо Ви вже маєте диплом бакалавра, Вам надається змога продовжити навчання і отримати освітньо-кваліфікаційний ступінь магістра з вище перерахованих спеціальностей.

Ми маємо для Вас ще одну цікаву пропозицію: ВСТУП БЕЗ ЗНО!!!

ПВНЗ «Нікопольський економічний університет»  запрошує абітурієнтів на вступ без ЗНО  на спільну Польсько-Українську освітню програму Варшавського університету менеджменту (Варшава, Польща) та ПВНЗ «Нікопольський економічний університет». Сертифікат ЗНО для вступу до ВШМ не потрібен! Зарахування відбувається на основі атестату про повну загальну середню освіту, або диплому про вищу освіту (для магістрів) та за результатами співбесіди.

Метою спільної програми Варшавського університету менеджменту (ВШМ, Польща) і ПВНЗ «Нікопольський економічний університет» є підготовка конкурентоспроможних фахівців відповідно до потреб європейського ринку праці, адаптація українських студентів до життя та роботи у європейському демократичному суспільстві.

МИ ЧЕКАЄМО САМЕ ЗАРАЗ І САМЕ НА ВАС!!!

За додатковою інформацією Ви можете звернутися за адресою:

м.Нікополь,  вул. Запорізька 31, тел: (0566) 680-666, (050) 628-04-56, (095) 928-68-52

Наш сайт:  http://www.neu.edu.ua