Безпечний День відкритих дверей в НЕУ: вступайте онлайн без ЗНО на спільну з європейським вузом програму та отримуйте знижку на навчання!

День відкритих дверей — традиційний захід, під час якого абітурієнти знайомляться з Університетом, обирають спеціальності та програми навчання. Проте, в умовах карантину ми не можемо і не будемо наражати майбутніх студентів на небезпеку, до того ж створюючи незручності через обмежене транспортне сполучення.

Нікопольський Економічний Університет завжди покладається на інноваційні рішення, і цього разу ми знайшли зручний та безпечний вихід із ситуації — День відкритих дверей відбудеться онлайн!

ВСІМ учасникам Дня відкритих дверей ми даруємо знижку 20% на навчання.

Вступити на спільну програму онлайн, отримати знижку можна  лише до 15 квітня.

Для того, щоб отримати вищу освіту за українсько-польською програмою, вам необхідно заповнити онлайн-форму. Для заповнення Вам також знадобляться паспорт і атестат про повну загальну середню освіту. Для вступу на магістратуру потрібен документ про попередню вищу освіту (диплом бакалавра, спеціаліста, магістра).

Після того, як ми опрацюємо вашу заявку, Ви отримаєте електронний лист із її підтвердженням та рахунок на сплату навчання.

Засвідчити свій вступ протягом 5 днів одним із зручних способів:

• заповніть та відправте «Лист-відповідь» для підтвердження заявки електронною поштою;
  • сплатіть вартість навчання за вказаними реквізитами.

Вітаємо! Ви стали студентом!

Встигніть скористатися знижкою 20% на якісну європейську освіту до 15 квітня. Їхати або йти на День відкритих дверей не потрібно — для Вас ми перевели всі процедури вступу в зручний онлайн формат. Заповнюйте форму, отримуйте знижку, навчайтеся та будуйте своє успішне майбутнє!

Будь ласка, при виникненні будь-яких складнощів або запитань, звертайтеся до Приймальної комісії НЕУ. Ми надамо Вам необхідну допомогу та консультації.

Телефон приймальної комісії:
(050) 628-04-56 (Viber, WhatsApp)

(095) 928-68-52
Відкрийте себе в НЕУ!